В Мюнхені відкрилась 52-га конференція з безпеки

49

Цьогорічна міжнародна конференція з безпеки, що почала роботу сьогодні, зібрала понад 600 світових лідерів у різних сферах, яких організатори називають  «найвпливовішими людьми, що приймають рішення в сфері міжнародної безпекової політики». Серед них – 30 глав держав і понад 70 міністрів оборони.

 Росію на конференції представлятимуть Прем’єр-міністр Дмитро Медведєв і Міністр закордонних справ Сергій Лавров, Польщу – Президент Анджей Дуда, США – Державний секретар Джон Керрі.

Про це повідомляє агенція УНІАН.

Художня лялька

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

До конференції долучиться і Президент України Петро Порошенко. Глава Української держави візьме участь у президентських дебатах, на яких будуть обговорені актуальні виклики сучасній системі міжнародної безпеки.

Читати за темою: 11 пунктів Байдена

У рамках візиту заплановані двосторонні зустрічі Петра Порошенка, зокрема, з президентами Румунії, Литви, Польщі, Фінляндії, Президентом Європейського Парламенту, Генеральним секретарем НАТО та керівництвом Європейської Комісії.

Що стосується актуальних питань порядку денного, то серед ключових тем зустрічі – реакція Європи на міграційну кризу, війна в Сирії, стабільність у південній частині Африки, контроль над продажем зброї онлайн, майбутнє європейської системи безпеки. Що цікаво, «українського питання» серед ключових тем, згаданих у прес-релізі, немає. В той же час, чимало європейських лідерів і делегатів напередодні висловлювались, що воно буде, як і раніше, обговорюватися всебічно.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.