Українські дипломати висловили протест у зв’язку з показом в ефірі польського телеканалу TVN24 фільму «Україна: маски революції»

44

«Посольство України в Польщі розчароване недружнім жестом польського телеканалу «TVN24», який проявив неповагу до мільйонів українців, продемонструвавши в своєму ефірі брехливий і маніпулятивний фільм Поля Морейри «Україна: маски революції», – йдеться в повідомленні українського зовнішньополітичного відомства в Польщі на сторінці в Facebook. Відомство підкреслює, що «найбільш болісним є те, що цей фільм польський телеканал приурочив до другої річниці Революції Гідності».

Посольство, звертаючись до всіх глядачів телеканалу «TVN24», заявляє, що цим фільмом вони були введені в оману: «Два роки тому українці на Майдані пішли під кулі, захищаючи європейські цінності, честь і гідність народу, право вибирати своє європейське майбутнє. І сьогодні вони продовжують жертвувати життям, щоб утвердити незалежність України і зупинити імперські апетити російського агресора, які загрожують демократичному світу, в тому числі Польщі».

«Від редакції телеканалу TVN24 очікуємо пояснення, чому з безлічі існуючих об’єктивних картин про події Майдану був обраний саме цей брехливий твір проросійської пропаганди, який ображає пам’ять Героїв Революції Гідності. Просимо також в подальшому проявляти обачність і не підігрувати тим силам, які виступають не тільки проти європейської України, а й проти європейської Польщі і дружніх українсько-польських відносин», – наголошується в заяві Посольства.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Читати за темою: Антиукраїнський фільм французького режисера обурив іноземних журналістів

Як відомо, двома тижнями раніше, скандальний фільм був показаний у Франції, що викликало хвилю незадоволення і обурення серед журналістського середовища.

Так, відкритий лист протесту за підписом 18 іноземних журналістів, які працюють в Україні, був відправлений  на адресу директора французького телеканалу Canal+. А комісія з журналістської етики України звернулась до французького Альянсу незалежних прес-рад Європи зі скаргою на дії телеканалу Canal+ та, зокрема, Поля Морейро.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.