Українські альпіністи встановили національний прапор на вершині найвищого вулкану світу

71

З 27 січня по 3 березня українські альпіністи підкорюють світові вершини, перебуваючи у складі національної експедиції «Прапор України на найвищих вершинах континентів світу».

Цього разу гірськолази з України встановили національний прапор на вершині найвищого вулкана світу – Охос-дель-Саладо в Андах. Про це повідомив один з учасників експедиції Олександр Оришко на своїй сторінці в Facebook.

«Наша команда в складі – Олександра Оришка, Дениса Пєскова, Юрія Гаврилюка та Єрко Андрія піднялася на найвищий вулкан світу Охос-дель-Саладо, висота якого 6872 метри», – написав він.

Футболка

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

008

На сторінці спільноти вказано, що українські альпіністи перебувають у складі національної експедиції, яка передбачає підйом на найвищу вершину Південної Америки – гору Аконкагуа і найвищий вулкан світу Охос- дель-Саладо, який вже підкорено.

Вулкан розташований в Андах на кордоні Аргентини і Чилі і є найвищим вулканом в світі. Це друга за висотою гора Західної півкулі. Охос-дель-Саладо має дві вершини однакової висоти. Західна вершина  називається чилійською, а східна аргентинською.

Перше сходження було відбулося в 1937 році членами польської експедиції Яном Альфредом Щепанським і Юстином Войжнісом.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.