Україна і Великобританія домовилися активізувати співробітництво в питаннях безпеки

49

«Я вітаю готовність британської сторони приєднатися до міжнародних ініціатив, спрямованих на посилення тиску на Росію з метою виконання нею зобов’язань згідно Мінськими домовленостям і деокупації Кримського півострова», – заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін за результатами зустрічі з радником прем’єр-міністра Великої Британії з питань національної безпеки Марком Лайллом Грантом.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Міністр під час розмови також наголосив на важливості збереження санкцій проти Росії до тих пір, поки не буде відновлена ​​територіальна цілісність України. За результатами зустрічі між двома представниками країн були досягнуті конкретні домовленості, про посилення співпраці в питання безпеки.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Художня лялька

Читати за темою: Остап Коркуна: Для українців в Каліфорнії важливо було згрупуватись, а людям в Україні відчути підтримку за тисячі кілометрів від них

Ця подія збіглася в часі з оприлюдненою «Інтерфакс-Україна» заявою посла США в Україні Джеффрі Пайєтта, у якій йшлося про те, що з початку конфлікту на сході України в 2014 році США виділили понад $ 266 млн для зміцнення безпеки України, на допомогу українським силам з метою покращення контролю та захисту кордонів, ефективнішої роботи та захисту суверенітету країни. У 2016 році за цією ж програмою буде додатково виділено  приблизно $ 335 млн.

А в середу посол ЄС в Україні Ян Томбінський оприлюднив думку, що  інвестиції в безпеку України – це внесок в безпеку ЄС.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.