Україна та НАТО спільно розроблять програму реформування українських збройних сил

23

Документ, про програму реорганізації та перебудови ЗСУ до 2020 року, буде готовий вже до травня цього року. Його представить президент Петро Порошенко на саміті альянсу у Варшаві, що якраз запланований на травень 2016 року.

Про це повідомив виконуючий обов’язки глави Місії України при НАТО Єгор Божок. Як відомо, за програмою «Україна 2020», українська армія має до 2020 року бути повністю переведена на стандарти НАТО.

«Зараз для досягнення цієї мети спільно з альянсом розробляється комплексна середньострокова державна програма. Розгорнутий план цього документу, складений разом з радниками НАТО, які працюють в Україні, був представлений 21 січня у штаб-квартирі альянсу й отримав схвальні оцінки», – зазначив заступник глави Місії.

Художня лялька

Брелок “Тризуб”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Наступний крок – розробка стратегічного оборонного бюлетеня. Робота над цим документом вже завершується. Він буде поданий на розгляд експертам НАТО на початку березня міністром оборони України Степаном Полтораком. Якщо бюлетень отримає схвальні відгуки, то його основні положення візьмуть за основу при опрацюванні самої державної програми реформування ЗСУ.

Читайте за темою: Анна Маніаті: Наш сайт є єдиним джерелом інформації про Україну в Греції

«Ми готуємося до того, що Президент України на травневому саміті НАТО представить дану програму, розроблену, підкреслюю, у тісній взаємодії з фахівцями альянсу і за результатами Комісії Україна-НАТО буде схвалено комплексний пакет допомоги Україні для розвитку її військової галузі і впровадження реформ» – зазначив Єгор Божок.

Нагадаємо, що на днях Верховна Рада більшістю голосів ухвалила постанову про відкриття в Україні постійної місії Північно-атлантичного альянсу, яке голова МЗС України Сергій Клімкін назвав «посольством НАТО» в нашій державі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.