Україна посилила захист острова Зміїний та прийняла на оснащення американські системи прикордонного контролю

26

У зв’язку зі зростанням напруги в акваторії Чорного моря і посиленням активності Росії на кордонах з Україною, Держприкордонслужба посилила оборону острова Зміїний. Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

Додаткові заходи безпеки запровадили «на випадок можливого ускладнення ситуації». До острова направлені бойові та охоронні кораблі та катери, а авіація  ВМСУ і ДПСУ взяла під посилену охорону повітряний простір в цьому районі. Крім того, на острів висадився підрозділ морської піхоти ВМСУ з важким озброєнням, яке залишиться там до стабілізації ситуації.

В той же час до України зі Сполучених Штатів надійшли нові системи прикордонного контролю, призначені для раннього реагування на загрози.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Читати за темою: Ложь не поможет ни Киеву, ни Москве

Цікаво, що пристрої розроблені американською корпорацією «Aeroscraft», яку очолює виходець з України Ігор Пастернак. Усього вісім таких систем має бути розміщено українськими прикордонниками. Пристрої призначені, зокрема, для спостереження за рухом техніки ворога і її ідентифікації, вони дають змогу вести цілодобовий моніторинг ситуації на кордоні.

Це вже не перше постачання США нелетального бойового оснащення військовим нашої держави. У листопаді 2015 року США передали Україні сучасні контрбатарейні станції, завдяки яким вдвічі підвищується ефективність дій артилерійських систем.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.