У Варшаві може з’явитися вулиця Героїв Майдану

34

До мерії Варшави надійшла петиція, яку зареєстрували офіційно, про перейменування частини вулиці Шпацерової на Героїв Майдану. Таким чином місцеві активісти запропонували увіковічнити пам’ять загиблих на Майдані. Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.

Згідно з пропозицією, вулиця Героїв Майдану повинна з’явитися в столиці Польщі між вулицями Клоновій і Говорка, яка прилягає до скверу Шевченка. Під петицією підписалися понад 200 осіб.  Місце, де ініціатори пропонують перейменувати вулицю, не випадкове. Саме у сквері Тараса Шевченка брала початок і проходила більшість акцій солідарності і підтримки жителів Польщі з українцями, які стояли на Майдані взимку 2013-2014 років.

Крім того, стало відомо, що польське видавництво «Галілеос», яке  видало до друку політичну карту Європи, у якій Крим вказано як територію Росії, прийняло рішення зупинити продаж карти та відповідним чином її відкоригувати. Про це йдеться в заяві Посольства України в Польщі у Facebook.

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

Читати за темоюУкраїнське волонтерство: актуальність “небайдужості” в ХХІ столітті

Як відзначили українські дипломати, у понеділок вони отримали листа від директора видавництва з поясненнями та вибаченнями.

«Ми не мали на меті неправильне зображення територіальної приналежності Криму. Це була помилка, в якій я, як керівник видавництва, зізнаюся і хочу її виправити. Ми вже зупинили продаж неправильної карти із приєднаним до Росії Кримом», – коментує подію директор видавництва.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.