У Санкт-Петербурзі невідомі зірвали показ фільму «Зима у вогні», організований активістами партії «Яблоко»

35

На роковини подій на Майдані активістами партії «Яблоко» був запланований показ документального фільму про події на Майдані. Так росіяни, що підтримують Україну, планували вшанувати пам’ять загиблих героїв Небесної сотні. Проте невідомі зламали замки в офісі організації. Пошкодження не дали змоги активістам опозиційної партії потрапити у приміщення. Про цю подію, що сталась в неділю, лише вчора надвечір повідомило «Радіо Свобода».

Активісти організували ходу до консульства України і поклали квіти в пам’ять про героїв Небесної сотні.

«Ми поклали вінки біля консульства України, запалили свічки, провели хвилину мовчання. Ця дата для всіх нас пам’ятна. Українці два роки тому показали, на що люди готові заради свободи, нас цей приклад надихнув, не залишив байдужими. Ми поділяємо горе українців», – розповів один з учасників заходу.

Брелок “Тризуб”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

Днями в Росії сталася ще одна цікава подія, пов’язана з симпатіями небайдужих свідомих росіян до нашої держави. Суд в Єкатеринбурзі засудив місцеву мешканку Катерину Вологженінову до 320 годин примусових робіт за репости в соцмережі на сторінках українських організацій, заборонених в Росії.

Читати за темоюДмитро Сухолиткий-Собчук: «Режисура – це спостереження. Все залежить від того, на що ти звертаєш увагу. Мене цікавить людина і момент, у якому вона змінюється»

За інформацією ЗМІ, суд визнав пані Вологженінову винною в розпалюванні ненависті і ворожнечі. Вона робила перепост в мережі «ВКонтакте». У той же час суд не визнав порушенням публікацію карикатури на Президента Володимира Путіна, зазначивши, що політики повинні бути готові до критики. В якості додаткового покарання служителі Феміди постановили знищити ноутбук і мишку обвинуваченої, які визнали знаряддям злочину.

Натомість, прокурор просив для обвинуваченої суворішого покарання у вигляді року виправних робіт. Сама пані Вологженінова в суді пояснила, що виступала проти залучення російських військових в конфлікт в Україні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.