У Росії планують переселити біженців з Донбасу в Сибір і на Далекий Схід

41

Російське міністерство, що опікується «біженцями» зі сходу України  підтримало пропозицію депутатів КПРФ про розробку федеральної цільової програми по добровільному переселенню українських громадян до регіонів Сибіру та Далекого Сходу.

«Беручи до уваги дані моніторингу ситуації з прийому, розміщення і працевлаштування громадян України, які прибули на територію Далекосхідного федерального округу, а також з огляду на кількість робочих місць, які будуть створені в галузях соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності (до 2020 року планується створити понад 50 тисяч робочих місць) ініціатива буде підтримана», – йдеться у відповіді міністерства на депутатський запит.

Депутати нагадали в своєму запиті, що на Далекому Сході тенденція зменшення кількості населення не подолана, всупереч реалізації декількох федеральних цільових програм.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Серія скульптур «Дерево Життя»

Автори запиту вважають, що змінити ситуацію можливо, якщо 1,6 мільйонам громадян України, замість адміністративного видворення в зв’язку з закінченням терміну продовження тимчасового перебування, буде запропоновано добровільне переселення на Далекий Схід або в Сибір.

Це вже не перша спроба російської влади «добровільно» відправити незручних переселенців з України, долею яких опікуються лише у пропагандистських сюжетах, у віддалені райони РФ. Такі заклики лунали ще торік. Ті, з наших громадян, які піддались впливу путінської пропаганди і вирушили у «далекосхідний рай» опинилися у надзвичайно скрутних побутових і соціальних умовах.

Як відомо, громадяни України, які були змушені раніше покинути територію Донецької та Луганської областей, з осені минулого року почали повертатися з Росії на Донбас. Кількість їх достеменно невідома.

Читати за темою: Похищение Европы: Итоги

Клопіт, що проявили російські депутати, – дуже «вчасний», враховуючи «транспортну війну», що розгорнулась між РФ і Україною останніми днями.

Як відомо Мінтранс РФ повідомив про призупинення руху більше 300  українських вантажних автомобілів, які знаходяться на території РФ. У міністерстві також заявили, що з боку України не надходило жодного офіційного повідомлення про призупинення транзитних перевезень.

А українські активісти не залишають своїх постів на трасах, попри офіційне рішення про заборону транзиту фур із РФ.  До блокади російського транзиту вже долучилися жителі Львівської, Волинської, Житомирської, Рівненської, Чернівецької, Івано-Франківської, Сумської, Вінницької та Одеської областей.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.