Світовий конгрес українців висловив ноту протесту проти заяв Папи Римського Франциска про війну в Україні

61

Ватикану слід визначитися, яке бачення світу він підтримує: об’єктивне  бачення міжнародного співтовариства або його викривлену російську версію. Так у Світовому конгресі українців (СКУ) прокоментували слова Папи Римського про нібито невизначені причини війни в Україні. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Є тільки дві версії щодо цієї війни – світової спільноти, яка рішуче засудила агресію Російської Федерації в Криму і на сході України, і російського Президента Володимира Путіна, який цей факт прикриває «зеленими чоловічками», – заявили в СКУ. В організації висловили надію, що «Ватикан стоїть на боці світового співтовариства».

pop

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Президент СКУ Євген Чолій закликав Святий Престол обговорювати питання, що стосуються України, в присутності представників країни.

«Світовий конгрес українців закликає світову спільноту, включаючи Ватикан, обговорювати питання щодо України в присутності українських ієрархів і владних структур, а не при їх відсутності», – зазначив Євген Чолій.

Читати за темою: Зустріч Патріарха Кирила і Папи Франциска, як черговий кульбіт кремлівської пропаганди

Нагадаємо, Папа Римський Франциск провів зустріч з Патріархом Російської православної церкви Кирилом, після чого церковні лідери підписали спільну декларацію, що містить 30 пунктів. Декілька з них безпосередньо стосуються України, але тлумачення подій, зазнаних в цих параграфах, подано у пропагандистському проросійському світлі. Зокрема, це стосується війни на сході Україні і відносин між церковними конфесіями.

Після цього в інтерв’ю Католицькому агентству новин Папа Римський, говорячи про війну в Україні, заявив, що «з приводу цієї війни у ​​кожного є свої власні ідеї: що це за війна, хто її почав і яким чином її завершити».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.