Global Ukraine

Саудівська Аравія інвестує в агробізнес України $10 мільярдів

20

Така гучна заява була оприлюднена після переговорів Посла України в Саудівській Аравії Вадима Вахрушева з 25 саудівськими бізнесменами. І кінцева сума, яку заплановано вкласти в сільськогосподарські підприємства, як державної так і приватної власності, склала $10,5 мільярда.

Про це повідомляє «Новоє время» з посиланням на саудівську газету Аль-Ватан.

На зустрічі української делегації з близькосхідними фінансистами  обговорювалися питання збільшення інвестицій між країнами не тільки в сфері сільського господарства, а й промисловості, нерухомості та туризму

Зацікавленість саудитів пов’язана з зупинкою вирощування пшениці в країні, а також з переорієнтацією місцевих еліт на інвестування в сільське господарство закордоном. Рішення про залучення коштів до нашої країни набуде сили через три роки.

Читайте за темою: Чому для України все тільки починається?

Крім того, у найближчому майбутньому саудівські підприємці планують відвідати Україну, щоб оцінити інвестиційні можливості в інших галузях, особливо у переробній промисловості. Також очікуються візити українських бізнесменів в Ер-Ріяд.

Нагадаємо, що за підсумками 2015 року Україна увійшла в п’ятірку найбільших світових постачальників пшениці та соняшника і в десятку імпортерів кукурудзи.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.