Роман Безсмертний: «Переговори контактної групи в Мінську весь час переходять на емоції й мають контрпродуктивний характер»

36

В  ефірі «5 каналу» в програмі «Підсумки дня»  представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Роман Безсмертний досить різко висловився про перебіг перемовин.

«Дестабілізація (політичної ситуації. – Ред.) досить серйозно позначається на переговорному процесі. Це миттєво відбивається на дискусіях. Так, розмова триває, але ця вона набуває контрпродуктивного характеру», – зазначив він.

В зв’язку з тим, що безпекова складова, яка є ключовою для початку діалогу, не вирішена, ситуація і надалі загострюється, тому результат всіх розмов фактично нульовий. Представник України додав, що «весь час розмова переходить на емоції».

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Так само в ефірі «5 каналу» народний депутат від БПП Юрій Соловей заявив, що зміни до Конституції ситуацію на Сході не врегулюють.

Читати за темою: «Українське питання» у фокусі національної та міжнародної аналітики (1-8 січня 2016 р.)

«На даному етапі Україні як державі вигідно зберігати статус-кво. Ніхто не буде сьогодні робити ніяких кроків, в тому числі, в українському парламенті, для того, щоб збурювати суспільство і порушувати ту ситуацію, яка сьогодні є, тому що ми чітко розуміємо, і європейські партнери теж – внесення змін до Конституції ситуацію на Сході не виправити…

Причини ситуації зовсім інші – це одна із стратегій зовнішньої політики Росії стосовно не України, а всього іншого світу, і в першу чергу, Європейського Союзу. Поки ми не побудуємо свою адекватну зовнішню політику в рішенні, в тому числі, цього конфлікту, ніякі зміни до Конституції нам не допоможуть», – зазначив нардеп.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.