Петро Порошенко обговорив з Франком-Вальтером Штайнмаєром та Жаном-Марком Еро можливість розміщення міжнародної безпекової місії на Донбасі

32

Як відомо, вчора до Києва майже в терміновому режимі прибули міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро та його колега з Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр. Візит європейських високопосадовців був викликаний політичною кризою, що вже другий тиждень вирує на українському політичному Олімпі.

Міністри провели зустріч Президентом України Петром Порошенко, де обговорювали варіанти виходу з політичного глухого кута, в якому ось-ось може опинитися Україна. Як повідомляють закриті джерела, Петру Порошенку було запропоновано декілька рекомендацій від європейських партнерів. Але коментарі на цю тему поки що не були оприлюднені.

Прес-служба Глави держави повідомляє лише про низку інших питань, які піднімались під час перемовин. Президент України обговорив з міністрами закордонних справ Франції та Німеччини можливість розміщення на Донбасі міжнародної безпекової місії, як важливої умови підготовки до проведення місцевих виборів відповідно до українського законодавства та на основі принципів ОБСЄ.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

Футболка

Петро Порошенко також наголосив на важливості допуску спостерігачів СММ ОБСЄ до всіх ділянок окупованих територій, у тому числі до українсько-російського кордону.

У прес-службі зазначають, що співрозмовники скоординували подальші дії напередодні зустрічі міністрів закордонних справ «нормандської четвірки», яка відбудеться у Парижі 3 березня.

Як зазначив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, зустріч «нормандської четвірки» на рівні глав МЗС у Парижі стане ключовою, де будуть засвідчені певні успіхи.

«Ми співпрацюємо для реалізації Мінських домовленостей, і немає зараз поки причин бути задоволеними прогресом, якого ми досягли за 12 місяців. Але з іншого боку, поки ми не бачимо іншої альтернативи процесу реалізації цих домовленостей», – сказав міністр закордонних справ Німеччини.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.