Павло Клімкін: «Напередодні референдуму Росія фінансує антиукраїнську діяльність в Голландії»

41

«Росія намагається активно допомагати антиєвропейським і антиукраїнським силам. РФ використовує нинішні кризи в ЄС та бажання окремих європейських політиків відсунути українську проблему на задній план. Особлива тема з референдумом в Голландії. Друзі нам розповідають, які росіяни вкладають кошти в антиукраїнську діяльність», – заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін вчора в інтерв’ю агенції Інетрфакс-Україна.

За словами міністра, в Європі є певний перелік політиків, які абсолютно не збираються повертатися до довірливої співпраці з РФ – вони прекрасно розуміють, що таке Росія і що відбувається зараз.

«Українське суспільство – це суміш креативності і ентузіазму, тому у нас багато друзів і помічників по всьому світу. Але і російські гроші теж працюють», – додав міністр.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Художня лялька

Вчора ж була оприлюднена інформація, що Європейський Союз на початку березня продовжить обмежувальні заходи, запроваджені проти колишніх українських високопосадовців, але виключить із «чорного списку» екс-міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на джерело у керівній інституції ЄС.

Читати за темоюУкраїнська історія пишеться сьогодні в Нідерландах

«ЄС продовжить блокування активів 16 українських осіб, які підозрюються у незаконному привласненні державних активів. Нині санкції діють стосовно 17 таких осіб, включаючи Віктора Януковича та народного депутата Сергія Клюєва. Але Раїсу Богатирьову із цього списку буде виключено. За наявною інформацією, її майно нібито було повернуто Україні», – повідомляє співрозмовник агентства.

Також, за свідченнями джерела, у березні на подальші шість місяців будуть продовжені обмежувальні заходи ЄС, введені проти російських, кримських сепаратисько-терористичних діячів, які причетні до посягання на територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України. Йдеться про 149 осіб та 73 установи.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.