Нова хвиля політичної кризи: у відставку подав заступник генерального прокурора України Віталій Касько

24

Не встигли вщухнути пристрасті навколо заяви про відставку міністра економіки та розвитку Айвараса Абромавічуса, як до багаття української політичної кризи додалась нова вибухова складова.

Заступник генерального прокурора України Віталій Касько заявив, що написав рапорт про відставку за власним бажанням, пояснивши такий крок корупцією і «круговою порукою» у відомстві.

«Нинішнє керівництво прокуратури остаточно перетворило її на орган, де панує корупція і кругова порука, а будь-які спроби змінити цей стан речей всередині прокуратури відразу і показово переслідуються», – сказав Віталій Касько на брифінгу в понеділок.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Брелок “Тризуб”

Футболка

Декілька місяців тому в інтерв’ю ВВС Україна заступник генерального прокурора розповідав, що вже понад рік генпрокурор Віктор Шокін не відпускає його у закордонні відрядження і всіляко затримує розслідування важливих і гучних справ.

У Генеральній прокуратурі вже називають заяву Віталія Каська про відставку піар-ходом. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко

«Оцінку його роботи, якщо він подасть рапорт, дасть суспільство. Ми проаналізуємо, що вдалося пану Каську, а що – не вдалося на посаді заступника Генерального прокурора України», – сказав він.

Читати за темою: Тімоті Снайдер: «Навіть якщо Вам байдужа доля України, Вас не може не турбувати світовий порядок»

При цьому Владислав Куценко заявив, що Віталій Касько зробив низку гучних заяв «піар-характеру».

«Перше –  справа діамантових прокурорів… Я хочу сказати, що фактично перші два місяці цієї справи пан Касько активно піарився на цьому питанні, набираючи міжнародний вплив. Генеральним прокурором було закріплено  слідство у справі саме за його підрозділом, і ніхто інший не втручався у цю роботу… Та коли підійшов час до відправлення [матеріалів] до суду, з боку Віталія, на жаль, почалися заяви, що він не знав справи, не брав участі в реалізації… А сьогоднішня його заява, що справа діамантових прокурорів розвалюється – це ніщо інше, як камінь в бік Давида Сакварелідзе, який займався тільки процесуальним керівництвом», – вважає прокурор.

Він також повідомив, що генпрокурор планував закріпити за Віталієм Каськом представництво інтересів України під час продовження санкцій проти представників режиму Януковича.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.