НАТО збільшить витрати на оборону у чотири рази через російську агресію в Україні

44

Не зважаючи на мирні ініціативи, що точаться навколо сирійського питання, яке обговорювалось між представниками США та Росії, західні країни вирішили суттєво підвищити свій військовий потенціал. Схоже, країни НАТО не вірять мирній риториці Кремля, тому збільшують власні витрати на оборону. Аргументація – через агресію Росії проти України.

Про це у вівторок заявив Генсек Альянсу під час виступу в Міжнародному комітеті Європарламенту, передає 5 канал.

Мова йде про внесок США у бюджет НАТО, який наступного року зросте учетверо і становитиме майже три з половиною мільярди доларів. Анексія Криму і конфлікт, розв’язаний Росією на сході України, зумовили і посилення оборони східних кордонів країн НАТО.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

«Сполучені Штати відповіли на російську агресію в Україні мультимільярдним внеском задля потреби захисту безпеки Європи. Раніше в лютому міністр оборони США Еш Картер попросив Конгрес США збільшити цей внесок у 2017 році у чотири рази. Це означатиме більше збройних сил, більше військової підготовки і навчань, більше розміщеного озброєння та розвитку відповідної інфраструктури в європейських країнах», – заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.

Раніше видання The Telegraph повідомляло, що на зустрічі міністрів оборони країн НАТО в Брюсселі 9 лютого, був обговорений новий план нарощення військового контингенту в країнах Балтії, Центральної та Південної Європи з метою протистояння гібридним військовим загрозам або повноцінної окупації Росією.

Читати за темою: Зустріч Патріарха Кирила і Папи Франциска, як черговий кульбіт кремлівської пропаганди

За інформацією The Wall Street Journal, НАТО розробляє нову стратегію для прискорення процесу прийняття рішень і поліпшення процесу реагування на нетрадиційні види війни, які Росія використовувала в Криму і на сході України.

Альянс вже прийняв рішення про розміщення саме в Східній Європі додаткового контингенту у 5 000 військових з технікою та протиповітряними засобами оборони. А днями в Норвегії почали розконсервовувати печерну базу-сховище, що використовувалась під час «холодної війни».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.