Мустафа Джемілєв: «Турецький університет відкриє стипендіальні програми для студентів з Криму»

43

Меджліс кримськотатарського народу і керівництво університету Кіреніі (місто в складі частково визнаної Турецької Республіки Північного Кіпру) домовилися про розширення співпраці. Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

«Лідер кримських татар, Народний депутат України Мустафа Джемілєв досяг домовленостей про співпрацю з Кіренійскім університетом (Girne Üniversitesi). Зараз передбачається відкриття стипендіальних програм для студентів з Криму, проведення спільних соціально-культурних заходів, можливість обміну студентами та досвідом, тощо», – йдеться в повідомленні.

Співпраця між університетом Кіреніі і Меджлісом кримськотатарського народу триває вже більше семи років.

Брелок “Тризуб”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

«Сьогодні нам необхідно готувати кадри, які б ефективно працювали в Криму після його деокупації. Крім того, впевнений, наші студенти візьмуть на себе роль містка між українським суспільством і народом Турецької Республіки Північного Кіпру», – зазначив Мустафа Джемілєв.

А Кабінет міністрів України призначив довічну стипендію батькам загиблого Героя Небесної сотні Михайла Жизневського.

620_400_1417004384-8045

«На виконання Указу Президента ми встановили довічну стипендію батькам Героя Небесної сотні Михайла Жизневського, громадянина Республіки Білорусь, який віддав своє життя за майбутнє України», – повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко.

За його словами, батьки Героя Михайло Петрович і Ніна Василівна будуть отримувати по 3 тис. 250 грн кожен.

Читати за темою: Системный сбой: три ошибки, которые не дают культуре развиваться

Зазначається, що переведення стипендії до Білорусі здійснюватиме Департамент соцзахисту населення Чернігівської облдержадміністрації поштовим переказом через «Укрпошту» за місцем фактичного проживання батьків.

Нагадаємо, що 18 лютого уряд прийняв постанову, за якою сім’ям загиблих на Майдані буде виплачено по 138 тис. грн

А в рамках візиту міністра закордонних справ Павла Клімкіна до Угорщини 21-22 лютого відбулося підписання програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки. Положеннями цього документа передбачено виділення стипендій для навчання українських студентів в Угорщині і угорських – в Україні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.