Молодь Донбасу створила із смолоскипів напис «Небесна сотня»

68

Заходи з вшанування пам’яті загиблих під час революції Гідності сьогодні проходять по всій країні. Кожне місто віддає шану героям.

Незвичайну акції провела молодь Донбасу. Хлопці та дівчата з Димитрова і Красноармійська Донецької області виклали з понад двохсот смолоскипів напис «Небесна 100» і розповсюдили через мережі відео цього дійства.

«Таким вчинком молоде покоління показало, що на Сході також є патріоти України, які пам’ятають подвиг своїх співвітчизників і не зрадять ідеї, за яку два роки тому сотні людей віддали своє життя», — розповів один із організаторів акції Роман.

Брелок “Тризуб”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

А у посольстві України в США відбувся благодійний концерт на честь других роковин Майдану. Зібрані кошти планують спрямувати на доставку медичного обладнання до українських шпиталів.

Читати за темою: Культурна дипломатія в дії: як український кінематограф допомагає реалізувати національні інтереси?

На концерт прийшло близько сотні гостей – представники української діаспори, американські урядовці, дипломати, журналісти та чимало людей, які співчувають Україні. Квитки продавали через інтернет.

Це вже друга така акція. Торік у посольстві зібрали кілька тисяч доларів і надіслали до України контейнер із медичним обладнанням.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.