Місія ОБСЄ продовжить роботу в Україні без змін до мандату

15

Керівник робочого штабу ОБСЄ Антьє Леєндертсе (Німеччина) оприлюднила заяву про те, що її країна підтримує продовження діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, але виступає проти внесення змін до мандату місії.

Про це було оголошено на нещодавньому брифінгу в Києві, передає агенція «УНІАН».

Дипломат повідомила, що зараз тривають консультації щодо майбутньої діяльності місії ОБСЄ і можливостей роботи її представників на Донбасі. Саме Німеччина виступила за продовження діяльності СММ ОБСЄ в Україні і після березня 2016 року. Як відомо минулого року, 12 березня 2015 року Постійна рада ОБСЄ вирішила продовжити мандат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні до 31 березня 2016 року. Планувалось, що до цього терміну сторонами конфлікту мають бути виконані Мінські угоди і робота наглядових міжнародних груп або змінить свій формат, або взагалі буде припинена. Проте, враховуючи сьогоднішню ситуацію на сході України, це – неможливо. Так само недоцільно вносити зміни і до мандату місії.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Підтвердженням заяви Антьє Леєндертсе стали останні події у зоні АТО. На вихідних група спостерігачів місії ОБСЄ підтвердила факт бойового зіткнення військових ЗСУ з терористами «ДНР». Бойовики атакували село Водяне, що поблизу Комінтерново, намагаючись його захопити. Бій був зафіксований камерами місії, встановленими в н.п. Широкіне.

Читайте за темою: Похищение Европы: Итоги

До речі, незважаючи на критику, саме німецька дипломатія і політикум останнім часом активно підтримують Україну.В п’ятницю голова Комітету у справах Євросоюзу німецького Бундестагу Гюнтер Кріхбаум під час зустрічі з Петром Порошенком заявив, що Київ може розраховувати на підтримку Німеччини.

Він також запевнив, що санкції відносно Росії залишаться, поки Москва не виконає Мінські домовленості.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.