Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс: «Українці втомились від війни й від корупції»

45

Про це заявив представник дружньої нам балтійської країни в інтерв’ю радіостанції Ziniu radijas. Про це повідомляє Delfi.lt.

Лінас Лінкявічюс висловив сподівання, що відставка Айвараса Абромавичуса з посади міністра економічного розвитку «змусить задуматися про те, що прийшов час для радикального очищення, а не слів».

«Люди справді втомилися не тільки від війни, але і від корупції, для викорінення якої, очевидно, використовуються недостатні заходи», – заявив глава МЗС Литви.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Художня лялька

Брелок “Тризуб”

За його словами, нинішня напруга в українському уряді «викликає занепокоєння у всіх, хто сподівається на ефективні реформи в Україні». Крах уряду, про який все гучніше говорять, сприятиме підвищенню нестабільності, як внутрішньої та зовнішньої.

Заява Лінаса Лінкявічюса стала продовженням низки критичних і стурбованих меседжів від іноземних діячів після скандалу з відставкою міністра економічного розвитку та торгівлі України Айвараса Абромавичуса.

Читайте за темою: Тімоті Снайдер: «Навіть якщо Вам байдужа доля України, Вас не може не турбувати світовий порядок»

Більше того, очільниця фракції «Зелених» у Європарламенті Ребекка Хармс запропонувала запросити до Брюсселя Айвараса Абромавичуса. Про це вона повідомила у коментарі для Deutsche Welle.

На думку політика, європейські парламентарі могли б обговорити з міністром, як можна «зробити боротьбу проти корупції в Україні ефективнішою». Ребекка Хармс зазначила, що «Абромавичус користується великою повагою як в Україні, так і в Європейському Союзі», а корупцію в Україні вона назвала «великим викликом».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.