Global Ukraine

Фотопроект про героїв АТО буде представлений у Європейському парламенті

26

У Бельгії, в стінах Європейського парламенту з 29-го лютого по 2 березня вперше відбудеться акція «Український тиждень»  у рамках якого заплановано презентацію фотовиставки «Переможці».

 Прем’єра спільного проекту Телевізійної служби новин (ТСН) і журналу VIVA! нещодавно в Києві мала великий суспільний резонанс.  У Брюсселі соціальний проект і фотовиставку представлять куратор і волонтер Соломія Вітвіцька та автор і відомий фотограф Олександр Мордерер.

На спеціальній експозиції  буде показано 30 кадрів, на яких зображено героїв АТО і волонтерів, які втратили на війні частини тіла, але не втратили сили духу.

Презентацію фотовиставки «Переможці» у Брюсселі організовано за сприяння і допомоги народного депутата України Ірини Геращенко, уповноваженої Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях.

019

Соломія Вітвіцька, куратор проекту «Переможці» так прокоментувала подію: «Це велика честь і можливість представити проект «Переможці» на такому високому рівні та розповісти світові про наших героїв! Нашим захисникам, які повертаються з фронту, наразі дуже важливо відчути вдячність та повагу громади, знайти себе в житті, в роботі, в коханні, у спорті.  Цікаво, що герої проекту «Переможці» мріють на власні очі побачити європейські переваги і міста Європи.

Наприклад, просто зараз, на протезах, двоє наших «Переможців» піднімаються на французькі гори. Сучасні протези хлопці купують у європейських компаніях, часто лікування та реабілітацію проходять у клініках Німеччини, Словаччини, Литви, Румунії, Італії, Іспанії та інших країн. Але ми докладаємо зусиль, щоб необхідні умови, реабілітація й сучасне протезування розвивалися в Україні».

021

018

022

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.