Бійці АТО, що втратили кінцівки, взяли участь у фотопроекті «Переможці»

48

На днях у київському Національному музеї Тараса Шевченка відбулась презентація унікального для України фотопроекту «Переможці».

«Переможці» – соціальний мультимедійний проект, який спільно реалізували проект Телевізійної служби новин та журналу VIVA!  за підтримки благодійного фонду «Save Lives Together», клініки доктора Валіхновського, громадської організації «Підмога.інфо».

Проект розповідає історії бійців АТО та волонтерів, які під час воєнних дій на сході України втратили кінцівки, але не втратили сили духу. Його основою стала серія фотографій відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, які демонструють, що люди з протезами – це повноцінні члени суспільства, щасливі, красиві, які мають усі можливості жити, працювати, втілювати мрії, одружуватися, здобувати нові перемоги.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Читайте за темою: Аналітична записка ЦППР та РПР щодо проведення конституційної реформи (січень 2016 р.)

Виставка вже викликала неабиякий ажіотаж. Тому протягом 2016 року її  буде показано в кількох містах США та Канади. Крім того, в рамках проекту журнал Viva! презентує спецвипуск із 18 дивовижними історіями героїв. Усі кошти від продажу благодійного номера підуть на розвиток сучасного протезування в Україні.

Це вже не перший гучний фотопроект, де героями фотополотен стають воїни АТО. Так минулого року відомий фотограф Роман Ніколаєв випустив календар з портретами кіборгів, що боронили Донецький аеропорт. Фотографій бійців були зроблені митцем безпосередньо на місці бойових дій.

[Best_Wordpress_Gallery id=”8″ gal_title=”Sart”]

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.