Американські генерали проінспектували українську Національну гвардію

47

В рамках розширення співпраці з країнами Північно-атлантичного альянсу Україна прийняла делегацію військових  з Національної гвардії штату Каліфорнія США.

Американські фахівці відвідали навчальний центр «Старе» і навчальний центр Нацгвардії в Нових Петрівцях. Українські гвардійці продемонстрували іноземним колегам наявну техніку й озброєння, ознайомили з можливостями навчальних центрів і планами щодо їх удосконалення. В ході роботи американська делегація відвідала заняття новоствореної бригади швидкого реагування НГУ і підрозділів спеціального призначення.

Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллер доповів, що навчальний центр «Старе» планується вдосконалити відповідно до стандартів НАТО і зробити його міжнародним центром для підготовки військових. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Художня лялька

Брелок “Тризуб”

Крім того, найближчим часом українські військові отримають допомогу від американських інструкторів.

«До Національної гвардії України прибудуть три радники, які допоможуть удосконалити систему управління, підготовку особового складу і створення нового інституту інструкторів і сержантів. У планах також налагодження взаємодії між керівниками окремих підрозділів обох Нацгвардій з можливістю візитів один до одного і обміну досвідом при навчанні особового складу», – додав командувач.

Читати за темою: Олександра Бінерт: Народна культурна дипломатія допомагає інтегрувати актуальні українські події у загальноєвропейський та світовий контекст

«Я отримав дуже хороше враження від українських солдатів і командирів. Підрозділи добре підготовлені і мають високий рівень мотивації. Ми впевнені, що командування Національної гвардії України дуже чітко розуміє, що саме потрібно поліпшити і змінити. Уже давно існує партнерство між Національною гвардією Каліфорнії і Національною гвардією України. Ми плануємо розширювати і поглиблювати це партнерство для того, щоб мати змогу працювати разом. Я бачу, що Національна гвардія України – це дуже професійна і добре підготовлена ​​структура», – такими враженнями поділився  командувач Нацгвардії штату Каліфорнія США генерал-майор Девід Болдвін, що очолював делегацію.

Дійсно, за визнанням багатьох військових фахівців, новостворена Нацгвардія України, є сьогодні однім з найбільш оснащених сучасною зброєю та обладнанням підрозділів з високим рівнем бойової підготовки.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.