ТОП-9 ключових подій 8 січня 2016 р. для України

63

9. Заяви екс-президента України Л. Кравчука

«Мінські угоди вирішують поточні питання: як відвести важку зброю, як зробити обмін полоненими, як розмінувати якусь територію – це поточні питання АТО. А стратегічне питання, як відновити територіальну цілісність України, як відновити її суверенітет на всій території – Мінські угоди цього не вирішують», – додав Кравчук. Він вважає, що можна запропонувати не лише державну автономію для Криму у складі України, а й офіційний особливий статус східним територіям. «Не треба боятися особливого статусу Донбасу».

Оригінал повідомлення

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Художня лялька

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

«Я говорю про державну автономію. Так, як Південний Тіроль – це окрема, фактично, держава, але вона входить у склад Італії – і питань не виникає. А там ішла війна десятки років. Вирішили? Вирішили», – сказав Кравчук.
«Соціальним шляхом це питання, – повірте мені, я прожив велике життя, – (не вирішити). І не треба нас ілюзіями годувати. Я коли чую, як наші керманичі кажуть: «Та ми повернемо, Крим – наш», – ну, для чого обманювати самих себе і український народ? Не повернемо через краще життя в Україні, не буде ніколи того, щоб Крим сказав: «Ми вже не хочемо з Росією, а підемо назад в Україну». Росія не дозволить», – заявив він.

ATN.UA
ATN.UA

Оригінал повідомлення

8. А. Дуда вирішив «переграти» з послом Польщі в Україні

Президент Польщі А. Дуда скасував постанову свого попередника Б. Коморовського про відкликання Г. Литвина з посади посла Польщі в Україні.

Оригінал повідомлення

7. У бюджеті-2016 не передбачено коштів на погашення боргів Євро-2012

Згідно з державним бюджетом на 2015 рік, фінансування боргових зобов’язань за кредитами, залученими під державні гарантії для цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, передбачалося в обсязі 3,45 мільярда гривень.

Оригінал повідомлення

6. А. Яценюк доручив перерахувати плату за опалення для будинків, де теплопостачання було надане неякісно

Глава уряду нагадав, що Кабмін прийняв рішення, «яке чітко передбачає обов’язок перерахунку в тому випадку, якщо послуга надана не в повному обсязі або неякісно»: «Неякісно – це означає, коли батарея холодна, а виставляють (рахунок) як за гарячу».

УНИАН
УНИАН

Оригінал повідомлення

5. Рішення про зняття санкцій з А. Портнова набуло чинності

«Сьогодні канцелярія Суду у Люксембурзі, повідомила, що Рада Євросоюзу у встановлені терміни не подала апеляційну скаргу і рішення Суду ЄС від 26 жовтня 2015 року, який визнав протиправними всі рішення Ради ЄС про введення відносно мене міжнародних санкцій набуло чинності», – пише Портнов. За його словами, «з цього моменту рішення люксембурзького суду стало джерелом міжнародного права і може офіційно використовуватися, як прецедент у судових справах проти Євросоюзу заявниками з різних країн світу».
«Вважаю, що за цю юридичну поразку чиновники Євросоюзу повинні бути вдячні українським прокурорам, міністру юстиції та своєму послу в Україні Я. Томбінському, що брав активну участь у координації дій з українськими чиновниками, поширенні неперевірених даних та ініціювання санкцій”, – заявляє екс-чиновник В. Януковича.

Оригінал повідомлення

4. Twitter продовжує масово банити українських користувачів

Watcher вввідзначає, що серед заблокованих аккаунтів багато популярних з десятками і навіть сотнями тисяч фоловерів і допускає, що проблема виникла через масові скарги з боку «російських фабрик ботів».
Українські користувачі намагаються привернути увагу до проблеми і вивели в топ трендів українського Твіттера хештег #saveUAtwi.
Раніше повідомлялося, що зміни правил Твіттера полягають, у тому числі, у забороні образ та погроз. Зокрема, причиною «бану» може стати «нетолерантне висловлювання стосовно сексуальної орієнтації, раси, віри і віку».

www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

3. НАБУ взялося за заяву про хабар $6 млн А. Яценюку за прохід у Раду

ГПУ передала у Національне антикорупційне бюро справу про заяву екс-депутата VII скликання від «Батьківщини» І. Скосара про те, що для потрапляння у список партії він заплатив $6 млн А. Яценюку.

www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

2. Російські хакери причетні до вимкнення електрики в Україні – iSight Partners

Американська компанія iSight Partners, що спеціалізується на питаннях кіберрозвідки, стверджує, що російська група хакерів Sandworm причетна до безпрецедентного відключення електроенергії в Україні.

Оригінал повідомлення

1. Уряд Нідерландів проведе кампанію на підтримку України перед референдумом

Уряд Нідерландів планує провести кампанію на підтримку України перед проведенням запланованого на квітень референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Про це сказав голландський прем’єр-міністр М. Рютте.
За словами Рютте, ця угода корисна і для Європи, і для Нідерландів. «Я буду пояснювати людям, чому ми підписали цю угоду. Ми торгова нація. Ми живемо за угодами про вільну торгівлю і Україна є ще одним прикладом цього», – сказав він.
«Люди, які схильні голосувати проти, думають, що це перший крок до членства України в ЄС. Це не має нічого спільного з приєднанням», – додав Рютте.
Міністр закордонних справ Б. Кундерс сказав, що угода слугує голландським інтересам у сфері безпеки, допомагаючи стабілізувати східне сусідство ЄС, і що вона «важлива для обох наших (голландської і української) економік».

ua.korrespondent.net
ua.korrespondent.net

Оригінал повідомлення

Підготував: Олексій Роговик, координатор Global Ukraine News та Free Voice Information Analysis Center

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.