ТОП-10 ключових подій 9 січня 2016 р. для України

67

10. Українка – найкращий арбітр 2015 року за версією IFFHS

Українка К. Монзуль була визнана Міжнародною федерацією футбольної історії і статистики (IFFHS) найкращою у світі жінкою-арбітром 2015 року.

Оригінал повідомлення

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

9. В Київ їде голова американського Бюро з питань контролю над озброєннями

Помічник держсекретаря США, який очолює Бюро з питань контролю над озброєннями, перевірки та дотримання угод, Ф. А. Роуз відвідає з триденним візитом Україну під час свого європейського турне, яке розпочинає в суботу.

Оригінал повідомлення

8. Р. Т. Ердоган – В. Путіну: ви ввели війська в Україну, але вас хтось запрошував?

«Росія каже, що її війська в Сирії, тому що їх запросив сирійський уряд. Сирійський уряд нелегітимний. Тоді чому ви відправили війська в Грузію? Тому що вас запрошували? Ви відправили війська в Україну, тому що вас хтось запрошував?» – сказав президент Туреччини.

ukr.obozrevatel.com
ukr.obozrevatel.com

Оригінал повідомлення

7. Кримський парламент штурмували десантники з Ульяновська

Команда InformNapalm.org підготувала чергове розслідування, яке показує, як за допомогою нехитрого маскараду з переодяганнями російські десантники створювали видимість внутрішнього конфлікту в Криму.

informnapalm.org
informnapalm.org

Оригінал повідомлення

6. Друзі Кремля: складено список проросійських партій у Євросоюзі

Серед парламентських партій відверто проросійських не так вже й багато. І рідко в якій країні вони входять в численні фракції в парламентах: французький «Національний фронт» має в нижній палаті два мандати, італійська «Ліга Півночі» – 15, болгарська «Атака» – 15, бельгійський «Фламандський інтерес» – 3.

Проте опозиційні «Республіканці» є другою за кількістю мандатів партією у французьких Національних зборах. Популістська «Подемос» стала після грудневих виборів третьою за чисельністю фракцію в Генеральних кортесах Іспанії. Третю позицію в парламентах Австрії та Угорщини займають «Партія свободи» і «Йоббік». СІРІЗА ось вже рік як править Грецією.

УНІАН
УНІАН

Оригінал повідомлення

5. ЄС виділить для України 30 мільйонів євро на гранти

Україна отримає 30 мільйонів євро грантової допомоги від ЄС завдяки продовженню 4 програм прикордонного співробітництва, нещодавно підписаних Міністерством економічного розвитку та торгівлі України з Єврокомісією. Кошти використають на подальшу розбудову та модернізацію міжнародних автомобільних пунктів пропуску.

Оригінал повідомлення

4. Італійське видання позначило на карті Крим частиною РФ. МЗС протестує

Італійське аналітичне видання «Лімес» в своєму останньому номері позначило на карті Крим частиною Росії. Як зазначило дипломатичне відомство, посол України в Італії Є. Перелигін вже звернувся до редакції журналу з вимогою «привести карти у відповідність до норм міжнародного права». «Серед іншого, у своєму листі український дипломат зазначив, що технічна помилка або свідома провокація, «яка є викликом територіальній цілісності України, ігнорують консолідовану позицію ЄС та ‎ООН щодо невизнання окупації Криму з боку РФ», – наголошується в заяві МЗС.

Оригінал повідомлення

3. В Україні до 70 парафій УПМ МП змінили патріархат на київський

В Україні 60-70 парафій УПМ МП впродовж двох років перейшли до УПЦ Київського патріархату. Про це заявив релігієзнавець, член підкомітету з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності В. Єленський.

Оригінал повідомлення

2. Візове питання між Україною та ЄС

Очільники міністерств закордонних справ країн Євросоюзу розглянуть питання надання безвізового режиму Україні у березні або червні, залежно від швидкості впровадження необхідних для цього реформ.

www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

«Міністри будуть розглядати не зовнішньополітичну ситуацію, а ситуацію в зоні безпеки. Їх позиція буде формуватися на основі якихось фактів. Тому ми повинні забезпечити виконання тих зобов’язань, які ми взяли на себе, прийняти необхідні закони, надати зараз інформацію по фінансуванню антикорупційних інституцій», – зазначила О. Зеркаль.

ukr.obozrevatel.com
ukr.obozrevatel.com

Оригінал повідомлення

Українці зможуть користуватися старими закордонними паспортами й шенгенськими візами в них і після запровадження безвізового режиму з Євросоюзом за біометричними паспортами.

Оригінал повідомлення

1. Більшість голландців проголосують проти асоціації з Україною

Більшість громадян Голландії виступає проти ратифікації країною Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Про це свідчать дані опитування, проведені програмою EenVandaag голландського громадського мовника.
Зокрема, 53% опитаних заявили, що «впевнені, що відхилять ратифікацію документу» на референдумі, що пройде 6 квітня. Ще 25% вказали, що «найімовірніше» проголосують проти ратифікації Угоди про асоціацію.

Оригінал повідомлення

За словами Ж.-К. Юнкера, негативний результат референдуму буде вигідний Росії та може призвести «до континентальної кризи».
На його думку, популісти намагаються перетворити це консультативне голосування на плебісцит щодо Європи. «Я сподіваюся, що нідерландці не будуть голосувати з причин, що не мають нічого спільного з угодою», – заявив Юнкер.

www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

Підготував: Олексій Роговик, координатор Global Ukraine News та Free Voice Information Analysis Center

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.