ТОП-10 ключових подій 5 січня 2016 р. для України

68

10. Закарпатська облрада просить активізувати розбудову пунктів пропуску на кордонах України з ЄС

Закарпатська область межує на заході з 4 країнами ЄС, відтак збільшення кількості та розбудова пунктів пропуску через Державний кордон України набувають надзвичайної актуальності в процесі налагодження транскордонного співробітництва, розвитку міжнародних контактів, економічної співпраці.

УНІАН
УНІАН

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Оригінал повідомлення

9. У «ДНР» назріває конфлікт між терористами і найманцями

В окупованій Горлівці тривають криваві розбірки серед терористів: власними «командирами» був убитий один з бойовиків, а також розстріляний у своєму авто «начальник штабу 1 батальйону територіальної оборони».

ukr.obozrevatel.com
ukr.obozrevatel.com

Оригінал повідомлення

8. ID-картки українцям почнуть оформлювати одразу після свят

«Завдяки вбудованому електронному безконтактному чіпу, запровадження ID-картки відкриває нові можливості для створення електронних сервісів та спрощення надання адміністративних послуг», – запевняють у Кабміні. На чіп буде записано персональні та біометричні дані власника документа.

ПРЕС-СЛУЖБА ПРЕЗИДЕНТА
ПРЕС-СЛУЖБА ПРЕЗИДЕНТА

Оригінал повідомлення

7. Російські провокації проти енергетичної безпеки України

Голова Генічеської райдержадміністрації О. Воробйов вважає проблеми з газопостачанням до Генічеська (Херсонська область) результатом російських провокацій. Воробйов заявляє, що газова криза в Генічеську – це штучно змодельована ситуація. Агресор навмисно загострює конфлікт, вважає він.

REUTERS
REUTERS

Оригінал повідомлення

Надлишок видобутого влітку газу, який не можуть використати жителі Генічеська, передається для тимчасового зберігання в Глібовське ПСГ, яке розташоване на тимчасово окупованій території. Взимку український газ відбирається з ПСГ і направляється в Генічеськ для покриття споживання.

УНІАН
УНІАН

Оригінал повідомлення

У ЄС «засікли» потужну кібератаку Кремля на енергосистему України. Метою кібератак було виведення з ладу кількох обленерго України. Експерти заявили, що хакери Кремля намагалися запустити шкідливі програми в мережі Прикарпаттяобленерго, а також ще як мінімум двох підприємств.

ukr.obozrevatel.com
ukr.obozrevatel.com

Оригінал повідомлення

6. Україна проведе консультації з ЄС і СОТ про торговельні контрзаходи щодо Росії

«За інформацією Оперативного штабу реагування, близько 150 вагонів були повернені назад на територію України, так само як і значна кількість вантажних автомобілів, – цитує Н. Микольську прес-служба Мінекономрозвитку. Ці обмеження ми оцінюємо, як агресію РФ у торговельній сфері і вважаємо, що це є порушенням принципів міжнародного права, а також угод СОТ».

ZN.UA
ZN.UA

Оригінал повідомлення

5. Скандальна правка до бюджету, що загрожує безвізовому режиму

У Верховну Раду в вівторок внесли законопроект про скасування поправки в бюджет, яка відтерміновує запровадження електронних декларацій до 2017 року.

Оригінал повідомлення

4. Перспективи стратегічної деокупації Криму

У 2016 році в Україні може з’явитися стратегія деокупації Криму, як офіційний документ, прийнятий РНБО, а також міжнародна група щодо повернення Криму. Про це повідомив автор проекту Free Crimea Т. Березовець.

Оригінал повідомлення

М. Джемілєв заявляє, що на материковій частині України буде створено Духовне управління мусульман Криму (ДУМК) з головним офісом у Києві.

www.unian.ua
www.unian.ua

Оригінал повідомлення

3. Coca-Cola і Pepsi зробили Крим «російським»: українці закликали до бойкоту компаній

5 січня з’явилася карта з окупованим українським півостровом у складі Росії. Українське представництво компанії Coca-Cola вибачилося за «непорозуміння» через публікацію карти Росії, на якій Крим був вказано територією цієї країни. Крім того, карту Російської Федерації з анексованим Кримом знайшли і на сайті американської компанії Pepsi.

f
ukr.obozrevatel.com

Оригінал повідомлення

«Посольство наголосило, що дії «Coca-Cola» прямо суперечать офіційній позиції Сполучених Штатів щодо незаконної окупації Криму, який є невід’ємною частиною України, та закликало компанію невідкладно виправити помилку», – інформує посольство України в Сполучених Штатах Америки.

Оригінал повідомлення

2. П. Порошенко підписав закон, що розкриває банківську таємницю

Мінфіну надається інформація про відкриті рахунки (поточні, кредитні, депозитні), операції та залишки по них за його письмовим запитом під час бюджетного процесу з метою проведення верифікації та перевірки достовірності інформації, представленої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітних плат.

Оригінал повідомлення

1. Єврокомісія отримала скаргу Нафтогазу на Північний потік-2

Секретаріат Енергетичного співтовариства направив в Європейську комісію скаргу НАК Нафтогаз України щодо порушення європейського законодавства при будівництві Північний потік-2. Скарга була передана 5 січня, на підставі процесуального кодексу і відповідно до статті 90 Енергетичного співтовариства.

Оригінал повідомлення

Підготував: Олексій Роговик, координатор Global Ukraine News та Free Voice Information Analysis Center

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.