ТОП-10 ключових подій 31 грудня 2015 р. для України

52
10. Кабмін змінив правила видачі електронних паспортів
Впроваджуване з 1 січня 2016 року оформлення паспортів з безконтактним електронним носієм і без нього громадянами вперше здійснюється по досягненні ними 16-річного віку, тоді як раніше передбачалася обов’язкове оформлення таких паспортів від народження і незалежно від віку на кожні 10 років.

Художня лялька

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Пресс-служба ГМС
Пресс-служба ГМС

Оригінал повідомлення

9. «Нафтогаз» запропонував «Газпрому» переговори щодо нових ставок транзиту
«Ми залишаємося надійним партнером та підтверджуємо, що транспортування газу до європейських споживачів відбуватиметься безперешкодно у обсягах, обумовлених контрактом. Перехід до загальноприйнятої у Європі практики ціноутворення за транзит сприятиме подальшій інтеграції нашої газотранспортної інфраструктури до європейської енергосистеми», – зазначив голова правління «Нафтогазу» А. Коболєв.
8. Оприлюднено дані про кількість чиновників, які потрапили під люстрацію в 2015 році

3 з них були звільнені протягом останнього місяця після річної боротьби: екс-заступник Міністра внутрішніх справ, перший заступник керівники Національої поліції В. Паскал, начальник київської міліції О. Терещук, Командувач сухопутних військ Збройних сил України А. Пушняков. 21 народний депутат чинного VIII скликання підлягають люстраційним заборонам.

УНІАН
УНІАН

Оригінал повідомлення

7. Генштаб ЗСУ підбив підсумки 2015 року

Було сформовано 15 бригад, у тому числі окрему бригаду морської піхоти. Повністю відновлено боєздатність 12 бригад. «Армія отримала понад 35 тисяч відновлених, нових і модернізованих зразків озброєння та військової техніки, серед яких і допомога від іноземних партнерів. На військову службу за контрактом залучено більше 16 тисяч осіб», – повідомили в Генштабі.

REUTERS
REUTERS

Оригінал повідомлення

6. П. Порошенко підписав закон про Держслужбу

«Ця реформа має забезпечити нову якість державної служби відповідно до кращої європейської практики, встановити правові та організаційні засади цієї служби як професійної, політично неупередженої діяльності на благо держави й суспільства. При цьому громадянам України гарантується право рівного доступу до державної служби», – сказав П. Порошенко.

Оригінал повідомлення

5. П. Порошенко підписав Держбюджет-2016

Проект бюджету-2016 передбачає поетапне підвищення у 2016 році мінімальної заробітної плати. Її розмір пропонується встановити з 1 січня – 1 378 гривень, з 1 травня – 1450 гривень (+5,2%), з 1 грудня – 1 550 гривень (+6,9%).
Прожитковий мінімум становитиме в середньому на одну особу з 1 січня – 1 330 гривень, з 1 травня – 1399 гривень (+5,2%), з 1 грудня – 1 496 гривень (+6,9%).
www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua
4. Запровадження окремих елементів нової фінансової взаємодії Росії з Кримом
Законом передбачається продовження на 2016 рік дії норми, яка надає уряду РФ право встановлювати «особливості складання проектів бюджету Республіки Крим, бюджету міста федерального значення Севастополя й місцевих бюджетів, а також виконання зазначених бюджетів і формування бюджетної звітності».
Президент Російської Федерації В. Путін підписав закон про особливості погашення та позасудове врегулювання заборгованості позичальників, що проживають в анексованих Криму і Севастополі, перед українськими банками.
ukr.obozrevatel.com
ukr.obozrevatel.com
3. Суд щодо «російського боргу» в $3 мільярди відбудеться у Лондонському арбітражі
Судові розгляди за «російськими бондами» на $3 мільярди, які визнані офіційними боргом України та на які накладено мораторій на виплати у зв’язку з відмовою Росії реструктурувати цей борг, відбудуться в Лондоні.
firestock.ru
firestock.ru
2. Росія вписала Україну в свою стратегію нацбезпеки
Росія у своїй стратегії нацбезпеки назвала Україну осередком нестабільності в Європі, безпосередньо біля кордонів Росії.
«Підтримка США та Європейським Союзом антиконституційного державного перевороту в Україні призвела до глибокого розколу в українському суспільстві і виникнення збройного конфлікту», – йдеться в документі РФ.
1. Тенденції у рамках реалізації блокадних стратегій щодо Криму
Активісти громадської блокади Криму знімають свої пости на дорогах на півострів. Л. Іслямов пояснив, що таке рішення прийняли після того, як Кабмін заборонив постачання товарів та послуг до Криму.
Співробітники поліції працюють на місці пошкодження бетонної електроопори в районі села Богданівка Херсонської області. За попередніми даними, вона була пошкоджена в результаті вибуху.
«Президент Росії доручив терміново звернутися до одного з провідних професійних агентств для того, щоб провести соціологічне опитування населення Криму і Севастополя щодо наступних питань. Перше питання: підтримуєте ви чи ні підписання комерційного контракту з Україною на постачання частини електроенергії в Крим і Севастополь, якщо в ньому буде зазначено, що Крим і Севастополь є частиною України», – повідомив міністр енергетики Олександр Новак

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.