ТОП-10 ключових подій 16 січня 2016 р. для України

63

10. У Федерації пояснили, чому збірна з біатлону не їде на чемпіонат Європи до РФ

«Прочитав на багатьох російських сайтах інформацію про нібито мою заяву, що збірна команда України з остраху політичних провокацій не братиме участь у Чемпіонаті Європи, який буде проводитися в Тюмені. Хочу всім офіційно сказати, що це брехня і вигадки журналістів», – заявив В. Бринзак.

Оригінал повідомлення

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Серія скульптур «Дерево Життя»

9. Обвинувальний акт для А. Чийгоза

Н. Поклонська зачитала звинувачення щодо активістів, які виступали проти анексії Криму. Так, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз звинувачується у нібито скоєнні злочину за ч. 1 ст. 212 КК РФ “Організація масових заворушень із заподіянням насильства та знищенням майна”. Іншим обвинуваченим інкримінується участь у заворушеннях з ч. 2 тієї ж статті.

unian.ua
unian.ua

Оригінал повідомлення

8. На заправках України різко подешевшали бензин і дизпаливо

Автозаправки «Укрнафта», «Сентоза», «Авіас», «Мавекс», ANP і «Маршал» знизили ціну на бензин на 0,5 грн, на дизельне паливо – на 1,5 грн. Заправки UPG знизили ціну бензину на 0,5 грн, ДП – на 0,75 грн.

dnepr.info
dnepr.info

Оригінал повідомлення

7. З Західної Європи в Україну везли «чорні» комплектуючі до військової техніки

Служба безпеки України блокувала канал незаконного ввезення в Україну комплектуючих до військової або спеціальної техніки. Для здійснення міжнародної передачі (імпорту або експорту) цих товарів необхідно отримувати дозвіл Державної служби експортного контролю України.

Оригінал повідомлення

6. Міжнародні та внутрішні процеси щодо українських заручників

Глава МЗС України П. Клімкін попросив Високого представника ЄС з зовнішньої і безпекової політики Ф. Могеріні забезпечити присутність дипломатів ЄС на винесенні рішення в суді над Н. Савченко.

Оригінал повідомлення

Керівник центру обміну полоненими «Офіцерський корпус» В. Рубан відповів на заяву Служби безпеки України про те, що він не уповноважений вести переговори про звільнення українців, яких утримують терористи. Докази своєї причетності до СБУ парламентер опублікував в Facebook.

Оригінал повідомлення

5. У Херсонську область з’їхалися кримські татари з усього світу

Учасники засідання внесли до порядку денного питання про створення Муфтіяту кримських татар на материковій частині України.

Оригінал повідомлення

4. Обстріл місії ОБСЄ бойовиками Донбасу

СММ ОБСЄ в Україні підтвердила факт нападу на цивільних спостерігачів під час патрулювання у Мар’їнці, біля лінії розмежування на Донеччині.

Оригінал повідомлення

Протягом 1,5-2 місяців бойовики отримали від Россісйской Федерації близько 15 тис. тонн боєкомплектів.

Оригінал повідомлення

3. Активісти блокади Криму залишають свої блок-пости

Активісти формують громадське об’єднання, яке, за словами лідера блокади, зараз проходить процес реєстрації. Потім це громадське об’єднання перейде на контрольний пункт в’їзду-виїзду на адмінкордоні з Кримом і, перебуваючи там, виконуватиме спостережну функцію.

www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

2. Україна отримає 3,7 мільйона євро від ЄС на розвиток транспорту

В Україні розпочинається проект технічної допомоги Європейського Союзу «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії» на суму 3,74 млн євро, розрахований на 2016-2018 роки.

Оригінал повідомлення

1. Сьома хвиля мобілізації таки відбудеться

«Внаслідок демобілізації четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати ЗСУ. Комплектація буде проводитись як контрактниками, так і мобілізованими. Природно, чим більше буде залучено контрактників, тим меншою буде потреба в мобілізованих», – йдеться у повідомленні.

www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

Підготував: Олексій Роговик, координатор Global Ukraine News та Free Voice Information Analysis Center

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.