ТОП-10 ключових подій 12 січня 2016 р. для України

65

10. Мораторій відміняється: Україна поверне Росії $507 млн

«Укравтодор» і КБ «Південне» погасять гарантовані державою кредити в обсязі $507 млн.

ukr.obozrevatel.com
ukr.obozrevatel.com

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Футболка

Оригінал повідомлення

9. Відкритий та «небезпечний український ринок»

У Києві, Львові, Луцьку, Рівному, Ковелі та Тернополі блокують роботу складів компанії «Мегаполіс-Україна» через її приналежність російській групі компаній І. Кесаєва.

Оригінал повідомлення

Згідно з повідомленням прес-служби Міністерства сільського господарства і продовольства Канади, після отримання дозволу 15 виробниками, право на експорт м’яса до України мають 27 канадських підприємств.

УНІАН
УНІАН

Оригінал повідомлення

8. Росія навчатиме війська біля кордонів України

Росія має намір у 2016 році провести біля кордонів з Україною стратегічні командно-штабні навчання «Кавказ-2016» і кілька навчань в інших регіонах країни. Про це розповів глава Міноборони РФ С. Шойгу.

ua.korrespondent.net
ua.korrespondent.net

Оригінал повідомлення

7. Експерти МВФ розпочали двотижневу роботу в Нацкомісії з цінних паперів

Місія технічної допомоги експертів МВФ з 11 по 22 січня буде проводити консультації у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) щодо вдосконалення системи регулювання та нагляду за ринком капіталу в Україні.

REUTERS
REUTERS

Оригінал повідомлення

6. Антикорупційні органи відкрили більше 20 проваджень

Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро відкрили понад 20 кримінальних проваджень. В антикорупційній прокуратурі знаходиться близько 30-ти кримінальних проваджень, які були передані Генеральною прокуратурою.

Оригінал повідомлення

5. В Адміністрації Президента заявили, що Київ не може визнати юрисдикцію Міжнародного кримінального суду через події на Донбасі

«Визнання юрисдикції Міжнародного кримінального суду буде нести як певні потенційно позитивні наслідки, так і певні ризики для України, зокрема, з точки зору українських військових, які вимушені брати участь у військовому конфлікті», – наголосив О. Філатов.
«І з цих міркувань, сподіваючись на те, що в найближчий рік чи може трохи більше цей конфлікт буде остаточно врегульований, суб’єкт конституційної ініціативи запропонував перехідний період для того, щоб відповідним чином підготувати це рішення з точки зору практичного впровадження», – додав він.

Оригінал повідомлення

4. Юридичні процеси щодо кримських злочинів Російської Федерації

Один з лідерів Татарського громадського центру Р. Кашапов подав позов проти Росії в Європейський суд з прав людини для оцінки обґрунтованості кримінального переслідування за критику анексії Криму.

Оригінал повідомлення

Створене на базі Державної адміністрації залізничного транспорту України ПАТ «Українська залізниця» готує позов до Росії щодо відшкодування втрат, завданих у результаті незаконної анексії Криму.

Оригінал повідомлення

Росія відмовила в екстрадиції сина М. Джемілєва Хайсера в Україну.

QHA.COM.UA
QHA.COM.UA

Оригінал повідомлення

3. Казахстан проти дискримінації в торгівлі з Україною

Президент Казахстану Н. Назарбаєв висловився за недопущення дискримінації у торгівлі з Україною. Президенти Казахстану та України обговорили ситуацію, що склалася у зв’язку з російським ембарго на українську продукцію та заборону на транзитні перевезення. Казахстанська сторона підтвердила свою налаштованість на виконання чинних двосторонніх та багатосторонніх угод з Україною з метою недопущення будь-яких дискримінаційних заходів в українсько-казахстанській торгівлі. У зв’язку з цим глави держав обговорили можливості налагодження транзиту українських товарів з метою запобігання негативному впливу дій Росії на товарообіг між Україною та Казахстаном, а також країнами Азії.

Оригінал повідомлення

2. Важливі рішення у рамках енергетичних відносин України

Один з ініціаторів енергетичної блокади Криму – М. Джемілєв вважає, що Росія не погодиться на поставлені Києвом умови при укладанні договору на постачання електрики до анексованого Криму з материкової частини України, і тому питання укладання договору можна вважати закритим.

УНІАН
УНІАН

Оригінал повідомлення

Україна відмовилася від планів імпортувати у 2016 році електроенергію з Росії.

Оригінал повідомлення

Росія вирішила не продовжувати договір про постачання електроенергії до України після відмови від закупівель української електроенергії для окупованого Криму.

Оригінал повідомлення

Найбільший в Україні державний енергохолдинг «Нафтогаз України», після трьох проведених у грудні минулого року тендерів на закупівлю газу з ЄС за рахунок кредитних коштів ЄБРР, у січні відновив імпорт вуглеводнів за рахунок банку, провівши низку тендерів минулого тижня, повідомили в компанії.

REUTERS
REUTERS

Оригінал повідомлення

1. Представник РФ у контактній групі Б. Гризлов приїхав до Києва за особистим запрошенням П. Порошенка?

Представник Росії у Тристоронній контактній групі Б. Гризлов прибув до Києва за особистим запрошенням президента П. Порошенка. Саме тому для його літака був оперативно забезпечений повітряний коридор і дозвіл на посадку, передає джерело ZN.UA. Наголошується, що метою цієї зустрічі було обговорення головних пунктів у відносинах Москви з Києвом. За даними джерела, Гризлов отримав санкцію В. Путіна на цю розмову.
Повідомляється, що зустріч П. Порошенка з Б. Гризловим почалася після повернення президента з Тернополя, яке сталося приблизно о 22:00. Закінчилася зустріч, за даними джерела, о першій ночі, після чого Б. Гризлов відбув в аеропорт і о другій годині ночі вилетів з «Борисполя». Джерело також повідомило, що однією з тем переговорів були конституційні зміни, які повинні бути внесені на голосування українського парламенту до кінця поточної сесії.

УНІАН
УНІАН

Оригінал повідомлення

Підготував: Олексій Роговик, координатор Global Ukraine News та Free Voice Information Analysis Center

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.