Заява українських мусульман – добровольців АТО про провокації російської сторони на тему «Україна й ІДІЛ»

72

Автори: Окуєва А. , Огородніков О., Бондаренко О.

Джерело: Слов’яно-Ісламська Ліга.

 kjahg

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Футболка

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm приєднується до відкритої заяви українських мусульман. Ми також закликаємо не піддаватися на інформаційні спекуляції російської пропаганди, не поширювати дезінформацію. Нас за збір і публікацію у відкритому доступі даних російських пілотів ВКС РФ, що виконують злочинні накази Кремля в Сирії, також намагалися оббрехати російські ЗМІ, назвавши наші дії “допомогою ІДІЛ”. Хоч насправді наша діяльність має на меті інформування світової спільноти про гібридні вчинки окупаційних сил Росії, що бомблять мирні населені пункти, вбивають жінок, літніх людей і дітей.  

Текст заяви:

Останніми днями почастішали спроби російської пропаганди представити Україну і, зокрема, українських мусульман, особливо мусульман – добровольців АТО, як союзників чи навіть таємних агентів ІДІЛ.

Саме по собі чіпляння Кремлем ярлика ІДІЛ на своїх ворогів – не новина. Почалося з того, що ІДІЛом назвали помірковану сунітську опозицію в Сирії, яку Кремль бомбить під приводом боротьби проти ІДІЛ, хоч реально проти ІДІЛ борються зовсім інші сили, включно із загонами сунітської опозиції до режиму Асада. Тепер Кремль намагається представити союзником ІДІЛ Туреччину — країну – члена НАТО, з території якої її сили завдають ударів по ІДІЛ.

Що стосується України, то протягом всього часу агресії проти нас Кремль намагався дискредитувати нас в очах міжнародної спільноти, називаючи патріотів і борців за свободу нацистами, карателями тощо. Тепер він намагається використати для цього факт участі у війні на боці України добровольців-мусульман, пов’язуючи їх, звісно ж, через Туреччину, з ІДІЛ.

Цим Кремль переслідує одразу кілька цілей. По-перше, дискредитувати Україну в очах наших європейських союзників. По-друге, завдати удару по взаємодії України з мусульманським світом – від Саудівської Аравії, Катару й Туреччини до пригноблених мусульманських народів Російської імперії, які, звичайно, є союзниками України.

Ми, мусульмани, що беруть участь в АТО в тій чи іншій формі, заявляємо, що ми не тільки не представляємо в Україні ІДІЛ, але й нагадуємо, що лідери й пропагандисти ІДІЛ (наприклад, відомий Абу Джихад) свого часу вели справжню кампанію проти участі мусульман в АТО на боці України. За те, що ми виступили на боці України замість того, щоб емігрувати в ІДІЛ і приєднатися до них, їхні ідеологи відкрито називали нас відступниками, відмовляючи в праві бути мусульманами.

Будь-яка людина, знайома з ідеологією ІДІЛ, добре знає, що вони вважають своїми ворогами прихильників Ічкерії й тих, хто воює в складі армій немусульманських держав.

Що стосується нас: ми підтримуємо європейський вибір України, що гарантує право на вільне релігійне життя її громадян, включно з мусульманами, від того терору, який відбувається в тоталітарній Росії, і щоб він не прийшов у наш дім, як це сталося в Криму. Також Україну підтримали учасники визвольних рухів мусульманських народів Російської імперії. Ні до одного, ні до іншого ІДІЛ в принципі не може мати стосунку, бо заперечує як життя мусульман в немусульманських державах, так і боротьбу за національні інтереси.

У зв’язку з вище сказаним, ми звертаємося до українського військово-політичного керівництва, спецслужб, ЗМІ та простих громадян із закликом не піддаватися на російські провокації, що мають на меті виставити українських мусульман-добровольців прибічниками ІДІЛ, а Україну – її поплічницею.

Ні Україні, що стала жертвою російської агресії, ні її мусульманам, що борються разом зі своєю країною за свою релігійну свободу, наближуючи цим звільнення від московського ярма мусульман російської імперії, нема за що виправдовуватися. Виправдовуватися повинен підступний ворог, що воює проти волелюбних сил під приводом боротьби з фашизмом чи ІДІЛ, а насправді сам є головним фашистом і терористом сучасного світу.

 Стаття розміщена з дозволу автора та сайту InformNapalm

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.