ТОП-9 ключових подій 23 грудня 2015 р. для України

50

9. Р. Чубаров вимагає у новому договорі з РФ назвати Крим окупованим
Р. Чубаров нагадав, що нинішній договір про постачання електроенергії з України в Крим діє до 1 січня 2016 року, тобто незабаром буде підписуватися новий документ. У минулорічному договорі, який підписали українські чиновники, Крим був названий «Кримським федеральним округом» Росії.
Оригінал повідомлення

8. «Влада» Криму образилася на Росію
Спікер Держради окупованого Росією Криму В. Константинов вважає неприйнятним ухвалення Держдумою закону про стягнення боргів кримчан. Крім того, Константинов зазначив, що Держрада буде домагатися внесення поправок.

REUTERS
REUTERS

Брелок “Тризуб”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Оригінал повідомлення

7. Заяви посла України при ООН В. Єльченка
За два роки, на які Україну обрано непостійним членом Ради Безпеки ООН, вирішити питання Криму та Донбасу не вдасться. Таку думку висловив новопризначений посол України в ООН В. Єльченко.

REUTERS
REUTERS

Оригінал повідомлення
«Сподіватися на подолання вето я би не став. А якщо, навпаки, буде такий мандат, який влаштовує лише Росію, а нас – ні, то навіщо тоді нам така операція? Я колись вже казав: щоб змінити Статут ООН і реформувати Раду Безпеки, мабуть, не обійтися без третьої світової війни».

REUTERS
REUTERS

Оригінал повідомлення
«Нинішній Генеральний секретар ООН уникає вирішення українського питання і тому Україна зробить все можливе для того, щоб його наступник приділяв цьому питанню більше уваги. Нинішній генсек ООН міг би займати набагато активнішу позицію. Зокрема, підтримавши започаткування в Україні окремого офісу щодо Донбасу і Криму – окрім тієї місії ООН в Україні, яка є сьогодні».
Оригінал повідомлення
Новопризначений посол України в ООН В. Єльченко вважає, що для розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі потрібно не менше 25 тис. військових. Понад те, реалізація такої ідеї, на думку дипломата, є проблематичною через позицію Росії, яку та «напевно заветувала б». Окрім того, Єльченко повідомив, що інші постійні члени РБ ООН не в захваті від цієї ідеї.
Оригінал повідомлення

6. «Антонов» підписав контракти на виробництво майже 60 літаків
Як повідомляв УНІАН, на початку вересня Романов повідомив, що «Антонов» підписав контракти на виробництво 43 літаків. За його словами, підприємство отримало замовлення на виробництво літаків Ан-178, Ан-158, Ан-74.

УНІАН
УНІАН

Оригінал повідомлення

5. Бойовики порушують режим перемир’я на Донбасі
Україна звернулася до ОБСЄ, її представництва на мінських переговорах та до Спеціальної моніторингової місії з вимогою зафіксувати порушення бойовиками тиші у середу.
Оригінал повідомлення
В прес-центрі АТО заявляють, що бойовики і досі перебувають в Комінтерновому, де укріплюють свої позиції. Про це Українській правді повідомив речник прес-центру АТО А. Маринович.
Оригінал повідомлення

4. Верховна Рада призначила дострокові вибори в Кривому Розі на 27 березня
Верховна Рада достроково припинила повноваження Криворізького міського голови Ю. Вілкули і призначила позачергові вибори на 27 березня 2016 року. Відповідний законопроект №3613 за основу і в цілому підтримали 239 депутатів.

kjhffxzdfz
TRUST.UA

Оригінал повідомлення

3. С. Тарута розповів, про що українські олігархи домовилися за закритими дверима
Найбільші українські підприємці мають намір створити неформальне об’єднання, яке виробить і буде просувати власний план реформ. За словами С. Тарути, на зустрічі була розроблена декларація про принципи і правила ведення бізнесу в країні, яка буде озвучена до Нового року. Також олігархи домовилися створити фонд, який розробить конкретний план реформування країни разом з представниками реального сектору та експертного співтовариства.

ukr.obozrevatel.com
ukr.obozrevatel.com

Оригінал повідомлення

2. «За очищення»: М. Саакашвілі створить новий громадський рух
Глава Одеської облдержадміністрації М. Саакашвілі має намір створити непартійний рух проти корупції та за проведення реформ. Про це він сказав журналістам 23 грудня на Антикорупційному форумі.

© facebook.com/nataly.lytvynova
© facebook.com/nataly.lytvynova

Оригінал повідомлення

1. Верховна Рада провалила голосування бюджетних законів
Верховна Рада не підтримала законопроекти, які потрібні для прийняття бюджету на 2016 рік, яке заплановано на 24 грудня.
Народні депутати не підтримали законопроект №3627 щодо права отримання частини чистого прибутку та №3628 щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соцполітики.
Оригінал повідомлення
Провал бюджетного процесу й неприйняття Верховною Радою України проекту державного бюджету на 2016 рік підірве міжнародну довіру і підтримку України, сказав міністр фінансів США Д. Лью під час переговорів з міністром фінансів України Н. Яресько.

REUTERS
REUTERS

Оригінал повідомлення

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.