ТОП-7 ключових подій 26 грудня 2015 р. для України

59

7. Бойовики продовжують нарощувати військову активність
Зі стрілецької зброї, гранатометів і великокаліберних кулеметів окупанти продовжують бити по наших позиціях в районі Новгородського, Зайцевого, Майорска, Луганського, Опитного і Пісків.

REUTERS
REUTERS

Оригінал повідомлення

Бойовики допустили представників СММ ОБСЄ у Комінтернове, проте обмежували їхнє пересування.

Оригінал повідомлення

Футболка

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Набір намисто і сережки темносинього кольору

6. Президент підписав закон про скасування додаткового імпортного збору
«Його реалізація дасть змогу забезпечити виконання умов Меморандуму про економічну та фінансову політику України між Україною та Міжнародним валютним фондом і Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як Позичальником та Європейським Союзом як Кредитором від 22 травня 2015 року» – наголосили у прес-службі Президента.

УНІАН
УНІАН

Оригінал повідомлення

5. Скандальний суд над Г. Корбаном
Дніпровський суд Києва переніс розгляд клопотання щодо міри запобіжного заходу для лідера партії УКРОП Г. Корбана до надання медично-експертного висновку про стан його здоров’я.

Оригінал повідомлення

Захист Геннадія Корбана в залі суду викликав поліцію і звинуватив суддю Чавуса у замаху на вбивство Корбана.

www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

4. Президент затвердив План проведення багатонаціональних військових навчань у 2016 році
Відповідно до затвердженого указом Плану, на територію України для участі у заходах підготовки у рамках військового співробітництва буде допущено підрозділи збройних сил Сполучених Штатів Америки, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми “Партнерство заради миру” з відповідним озброєнням і військовою технікою.

REUTERS
REUTERS

Оригінал повідомлення

3. Контрабанда в Крим йде з Одеського порту
«Зараз судно з контрабандою виходить з Одеси. Вони йдуть в 12-мильну зону, вимикають GPS-навігатори. До нього підходить із Севастополя судно, перевантажується. Це один варіант», – сказав Л. Іслямов.
«Другий варіант – на судні вимикається навігатор, воно рухається далі, стає в порту Севастополя, розвантажується, виходить на цей же курс, включає навігатор, ніби він у нього тоді зламався, і заходить в Скадовськ. А потім в Стамбул. Про це знають Одеська митниця, СБУ», – додав він.

Оригінал повідомлення

2. «Батальйон кримських татар» та підтримка Туреччини
Лідер Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Р. Чубаров пояснив, що про створення мононаціонального кримськотатарського батальйону мова не йде. Він пояснив, що спілкувався з бійцями АТО з добровольчих батальйонів, у складі яких служили громадяни різних віросповідань. Це і спонукало його виступити з ініціативою формування у складі ВСУ чи МВС України військового підрозділу з урахуванням деяких факторів.

www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

Один з організаторів блокади Криму Л. Іслямов заявив, що Туреччина надасть допомогу у формуванні в Україні добровольчого батальйону імені Н. Челебіджихана, в який входять представники кримсько-татарського народу.

ru.krymr.com
ru.krymr.com

Оригінал повідомлення

1. В. Путін призначив Б. Гризлова представником у Контактній групі
Президент РФ В. Путін призначив нового повноважного представника РФ в Контактній групі із врегулювання ситуації в Україні. Б. Гризлов – відомий російський політик, голова Державної думи РФ (2003 – 2011 рр.)

www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.