ТОП-10 ключових подій 29 грудня 2015 р. для України

44
10. Гібридні ситуації на лінії розмежування
Росія переходить до нових форм гібридної війни: ворог робить ставку на диверсійну підривну діяльність всередині України.
REUTERS
REUTERS

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Місія ОБСЄ заявляє, що мешканці Комінтернового підтвердили наявність бойовиків та техніки у селищі.
«На сьогодні ситуація у Комінтерново лишається стабільно-напруженою. Станом на 29 грудня, у населеному пункті перебуває до роти зі складу 9 окремого мотострілецького полку першого армійського корпусу чисельністю близько 100 осіб. Частина особового складу видає себе за місцеве населення».
REUTERS
REUTERS
9. В Україні активізувалась діяльність терористів з «Ісламської держави»
В Україні розпочались активні заходи із недопущення активізації в країні діяльності міжнародної терористичної організації «Ісламська держава».
«На жаль, останнім часом ми спостерігаємо деяку активність цієї структури в нашій державі», – заявив В. Грицак.
REUTERS
REUTERS
8. Ф.-В. Штайнмаєр назвав основні завдання з реалізації Мінських домовленостей в 2016 році
Міністр закордонних справ Німеччини Ф.-В. Штайнмаєр у спеціальній заяві, поширеній прес-службою міністерства, вказав на проблеми, які не вдалося вирішити цього року в процесі мирного врегулювання на Донбасі, та назвав першочергові завдання із реалізації мінських домовленостей в 2016 році.
REUTERS
REUTERS
7. Прогноз Stratfor для України: «заморожений» конфлікт і повільне зростання економіки
Аналітики Stratfor вважають, що Мінські угоди залишаться основою дипломатичних переговорів по вирішенню конфлікту на Донбасі. Разом з тим, Росія і бойовики мають іншу інтерпретацію політичної складової Мінських угод, ніж Україна й Захід. Ці відмінності будуть перешкоджати досягненню в 2016 році більш повних домовленостей щодо політичного і військового врегулювання конфлікту.
REUTERS
REUTERS
6. Окупований Крим накрила хвиля звільнень: після Чалого у відставку подали два «міністри»
«Міністр фінансів» анексованого Криму В. Левандовський і «міністр промислової політики» півострова А. Скринник подали заяви про відставку.
REUTERS
REUTERS
5. Шведська фінансова підтримка на фоні критики реформ
Швеція запропонувала Україні $100 мільйонів кредиту.
ua.korrespondent.net
ua.korrespondent.net
«Ми повинні бути чесними і визнати, що боротьба з корупцією за останні два роки – це найбільше розчарування в сфері реформ в Україні. Більшість шведських компаній не помітили суттєвих змін у проблемі корупції», – заявив Посол Швеції в Україні А. фон Бекерат.
www.unian.ua
www.unian.ua
4. Україна вже не «ворог №1» у ЗМІ Російської Федерації
Уперше після подій на київському Майдані у 2013 році Україна перестала бути головним ворогом Росії в повідомленнях російських ЗМІ. Під кінець 2015 року її місце зайняла Туреччина.
ua.korrespondent.net
ua.korrespondent.net
3. Економічні звіти та прогнози від А. Яценюка та В. Гонтаревої
Прем’єр-міністр України А. Яценюк під час підсумкової прес-конференції, яка відбулася 29 грудня, зробив низку гучних заяв. Безліч з них не просто здивували українців, а й стали причиною критики.
joinfo.ua
joinfo.ua
Глава Нацбанку В. Гонтарева вказує на численні ризики, які можуть перешкодити реалізації закладеного Мінфіном до держбюджету-2016 року і раніше розрахованого МВФ середньорічного прогнозу курсу гривні у розмірі 24,1 гривні за долар.
www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua
2. Десять українських молочних компаній отримали дозвіл на експорт до Європейського Союзу
«Для деяких наших підприємств відкрито експорт молока і молочних продуктів в ЄС. Вони зможуть експортувати свою продукцію вже з 10 січня. Отже, ми зробили ще один крок по диверсифікації поставок молочної продукції». – зазначила заступник міністра аграрної політики і продовольства Владислава Рутицька
1. Створення підґрунтя для контрсанкцій проти Росії
Президент П. Порошенко підписав зміни до закону про зовнішньоекономічну діяльність, яким уряду дозволено запровадити санкції проти Росії.
«Беручи до уваги порушення Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року у відповідь на дії Росії Міністерством економічного розвитку і торгівлі за участю центральних органів виконавчої влади розроблено пропозицію стосовно встановлення з 2 січня 2016 року для товарів походженням з РФ ставок ввізного мита режиму найбільшого сприяння», – йдеться у повідомлені.
www.pravda.com.ua
www.pravda.com.ua
Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.