ТОП-10 ключових подій 24 грудня 2015 р. для України

56

10. Аналітики знизили пріоритет України у зовнішній політиці США

Аналітики центру Council on Foreign Relations (Рада з міжнародних відносин) знизили рівень пріоритетності недопущення конфлікту в Україні для зовнішньої політики США. На 2016 рік дослідники віднесли українську проблему до другої за важливістю групи ситуацій у світі.

gdsdfff
ua.korrespondent.net

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Оригінал повідомлення

9. «Чудо» у справі Савченко: суд вперше звернув увагу на доказ захисту

Донецький міський суд Ростовської області Росії погодився долучити до справи Надії Савченко доказ захисту української льотчиці.

jytf
Надежда Савченко twitter.com/vertiporokh

Оригінал повідомлення

8. Рада дозволила Кабміну запровадити санкції проти Росії

Представляючи документ, прем’єр А. Яценюк нагадав, що з 1 січня Росія запровадить санкції проти України через вступ у дію Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Яценюк також додав, що Україна протягом останнього часу значно знизила об’єм торгівлі з Росією з 35% до 12%.

Оригінал повідомлення

7. Рада ухвалила зміни до Податкового кодексу та підтримала законопроекти, пов’язані з держбюджетом

За законопроект №3688 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2016 році” проголосували 251 народний депутат.

drseze
www.pravda.com.ua

Оригінал повідомлення

Верховна рада підтримала пакет законопроектів, пов’язаних із державним бюджетом на 2016 рік (№3627, 3628, 3533, 2449д).

Оригінал повідомлення

6. Бойовики залишили Комінтернове

«Сили АТО остаточно зірвали чергову масштабну провокацію проросійських бандформувань у Комінтерновому. Спочатку російсько-терористичні гібридні бандформування поспішно відвели з селища всю техніку та важке озброєння, а потім його поступово залишили й самі члени незаконних збройних формувань».

Оригінал повідомлення

5. У Мінську не знайшли компроміс з виборів на окупованому Донбасі

«Це одна з головних проблем, по якій ми ніяк не можемо досягти домовленості … Так сталося, що в Мінських домовленостях не розставлено пріоритети, і Росія сьогодні на цьому спекулює. Адже спочатку записано провести вибори, а потім вивести війська. Але, які вибори, якщо там перебувають незаконні збройні формування?», – сказав Кучма.

Оригінал повідомлення

4. Розкол у Митному союзі: Казахстан підтримав Україну в торговельній «війні» Кремля

Казахстан заявив про підтримку України в ситуації з продовольчим ембарго Російської Федерації і запевнив у незастосуванні аналогічних заходів.

Киев заручился поддержкой партнера Москвы zn.ua
Киев заручился поддержкой партнера Москвы
zn.ua

Оригінал повідомлення

  1. РФ уже готова купувати електроенергію для Криму в України

По суті, мова йде про постачання як мінімум до введення другої черги енергомосту в Крим, який запланований на квітень-травень 2016 року, після чого сумарні потужності без урахування українських перетоків становитимуть 1 300 МВт. Поки запущена лише перша черга енергомосту.

Оригінал повідомлення

2. Розбіжності країн ЄС щодо санкцій проти Росії

Е. Брок допустив можливість відновлення самітів Росія – Євросоюз у разі виконання Мінських угод. Виконати Мінські угоди і скасувати дію санкцій щодо Росії вдасться до березня 2016 року, припустив голова комітету Європарламенту із закордонних справ Е. Брок в інтерв’ю Інтерфаксу.

ua.korrespondent.net
ua.korrespondent.net

Оригінал повідомлення

Австрія хотіла б зняття санкцій проти Росії, але вона не піде проти політики Євросоюзу в цьому питанні. Про це заявив в ексклюзивному інтерв’ю ТАСС президент Австрії Г. Фішер.

Оригінал повідомлення

Міністр закордонних справ України П. Клімкін вважає, що розбіжності країн Європейського Союзу щодо санкцій проти Російської Федерації віддзеркалюють радше загальні суперечності всередині Євросоюзу.

Оригінал повідомлення

1. Російське бачення майбутнього Мінських угод та Донбасу

У міністерстві закордонних справ Росії заявили, що Мінські домовленості щодо України продовжуються на 2016 рік. «Вже зараз зрозуміло, що вони продовжуються. По-перше, тому що тимчасовими рамками ніхто не обмежений. Для нас важливо досягти результату – мирного врегулювання на південному сході України”, – заявив заступник голови МЗС РФ Г. Карасін.

ua.korrespondent.net
ua.korrespondent.net

Оригінал повідомлення

Близькі до Кремля експерти вважають, що врегулювання конфлікту на сході України можливе протягом трьох-п’яти років. Документ носить назву “Мінські угоди. Підсумки 2015 року та перспективи врегулювання конфлікту в Донбасі. Політичні аспекти”. Як відзначає видання, на чолі Центру політичної кон’юнктури стоїть колишній кремлівський чиновник О. Чеснаков, близький до помічника президента Росії В. Суркова, який курирує політику по відношенню до України, в тому числі мирне врегулювання на Донбасі.

Так, експерти називають чотири шляхи розвитку: успішна реінтеграція Донбасу; загальмування процесу переговорів і переведення його в режим середньострокового врегулювання; заморожування ситуації на довгі роки; відновлення бойових дій. Основний висновок доповіді – це мала ймовірність повернення територій ЛДНР до складу України до кінця 2016 року.

ua.korrespondent.net
ua.korrespondent.net

Оригінал повідомлення

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.