Щорічні результати «народної» діяльності дипломатів закордоном: Як просувати інтереси України в США

49

Важливість співпраці між Україною та США обумовлюється, насамперед, тим фактом, що в сьогоднішніх умовах 80% підтримки України надходить з Сполучених Штатів – на цьому в своєму виступі «Щорічні результати «народної» діяльності дипломатів закордоном: Як просувати інтереси України в США» наголосив Микола Воробйов, директор Center for Eastern European Perspectives.

Українські події зникають з новинних дайджестів закордонних ЗМІ, питання російської агресії витіснилося проблемами Сирії, кризою біженців та важливими аспектами внутрішньо-європейського життя. А тому критично необхідним завданням для українських дипломатів та медіа є збереження теми України та фокусування уваги закордонної спільноти на проблемних аспектах життя нашої країни.

На сьогоднішній день Україна не приділяє достатньо уваги інформаційній складовій зовнішньої політики. На європейському просторі відсутні українські медіа ресурси, які б могли якісно конкурувати з Russsia Today. За цієї умови важливості набуває підтримка діяльності українських діаспорських організацій, лоббі, зокрема в США.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Про діяльність українського лоббі в США, про допомогу діаспори в розвитку української держави та у покращенні відносин з закордонними партнерами та багато іншого можна дізнатися у відео-версії інтерв’ю Миколи Воробйова.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.