Канада оголосила про виділення фінансових засобів для збільшення торгівлі і інвестицій між Україною та Канадою

48

Автор: Government of Canada

Крістіна Фріланд, міністр міжнародної торгівлі, разом з Марі-Клодом Бібо, міністром міжнародного розвитку та зв’язку з французькими країнами, сьогодні оголосили про виділення фінансування для зростання торгівлі і інвестицій між Канадою та Україною, яке допоможе відкрити для малих і середніх підприємств в Україні доступ до канадських та світових ринків. Канада надасть 13,6 млн. дол.. для Канадсько-Українського проекту з питань торгівлі та інвестицій у 2016-2021 рр.

Міністр Фріланд зробила цю заяву після зустрічі з Наталією Микольською, заступником міністра економічного розвитку і торгівлі та торговим представником України, яка відбулася в кулуарах, в рамках 10-ї конференції СОТ і на рівні міністрів в Найробі (Кенія).

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

Футболка

Уряд Канади в партнерстві з Conference Board Канади та Канадсько-Українською Торговою Палатою реалізовують Канадсько-Український проект з питань торгівлі та інвестицій. Проект забезпечуватиме малий та середній бізнес, зокрема, підприємства (які керуються жінками) інструментами, навчанням та знаннями, необхідними для експорту своїх товарів і послуг на канадські та інші ринки та залучення канадських інвестицій для розширення свого бізнесу.

Проект також допоможе українському уряду покращити інвестиційну привабливість, розробити стратегії диверсифікації та провести маркетингові дослідження, щоб сприяти збільшенню торгівлі та інвестицій між Україною та Канадою. Крім того, Канада надаватиме технічну допомогу для державного і приватного секторів України з метою визначення і використання нових можливостей торгівлі після реалізації Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною

 Цитати:  

Канада має тверді наміри підтримувати уряд України і приватний сектор для використання переваг нових торгівельних можливостей, що випливають з реалізації угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною. Шляхом зміцнення зростання і конкурентоздатності малих і середніх підприємств України, ми забезпечимо взаємне процвітання для обох наших країн“.

– Крістіна Фріланд, міністр міжнародної торгівлі

Канада сприяє просуванню інклюзивного сталого економічного зростання в Україні. Шляхом збільшення торгівлі та інвестицій для українських підприємств, ми допомагаємо покращити життя бідних і найбільш уразливих груп населення країни“.

– Марі-Клод Бібо, міністр міжнародного розвитку та зв’язку з французькими країнами

Стаття розміщена з дозволом автора та сайту Government of Canada

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.